У відділенні соціальної допомоги вдома працює 1 завідувач відділення, 1 фехівець із соціальної роботи та 17 соціальних робітників по наданню послуги догляду вдома одиноким та самотньо проживаючим громадянам похилого віку. Завідувачем та фахівцем відділення здійснюється контроль за якістю надання соціальної послуги догляду вдома, визначається ступінь індивідуальних потреб кожного отримувача соціальної послуги, складається індивідуальні плани надання соціальної послуги, надається допомога під час оформлення документів. Здійснюється контроль за строки надання послуги, формуються звіти про виконану роботу за встановленими формами. Послуга надається для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги за місцем проживання на платній та безоплатній основі.
Станом з 01.01.2024 по 31.12.2024р. чисельність громадян, які отримували послугу догляду вдома становить 178 осіб (177 осіб за рахунок бюджетних коштів та 1 особа із встановленням диференційованої плати), з них 39 осіб які мають групу інвалідності, 2 особи – члени сімей військовослужбовців та 5 осіб з числа ВПО.
За надання послуги догляд вдома протягом року надійшло 1411 гривень.
За даний період 28 особам було припинено надання соціальної послуги догляд вдома з різних причин. Також здійснюється перегляд справ осіб, які вийшли із складних життєвих обставин, в результаті чого отримувач втрачає потребу в наданні соціальних послуг.
До Великодніх свят від благодійного фонду «ТАВІТА» надано благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів для 160 одиноких громадян похилого віку.
Спільно з працівниками служби порятунку проведено обстеження житлових приміщень одиноко проживаючих громадян похилого віку, щодо своєчасної підготовки житла до осінньо – зимового періоду, з метою запобігання виникненню пожеж.
Послугу догляду вдома надають 17 соціальних робітників, навантаження на кожного в середньому складає 10 підопічних. Кожен соціальний робітник надає допомогу у веденні домашнього господарства: придбання і доставка продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів, прибирання житла, приготування їжі (за потреби): миття вікон, обробіток земельної ділянки ( не більше 2 соток), у самообслуговуванні: зміна постільної, натільної білизни, вдягання, миття голови, користування туалетом (за потреби), в організації з іншими фахівцями та службами: виклик лікаря, відвідування в закладах охорони здоров'я; в оформленні документів на субсидію і комунальні послуги, матеріальну допомогу, оплата комунальних послуг, звірення платежів, написання листів, заяв тощо. В зимовий період розчистка снігу, розпалювання грубок, піднесення дров та брикету підопічним, котрі користуються пічним опаленням. Відвідування підопічного здійснюється соціальним робітником відповідно до затвердженого графіка відвідувань ( в середньому 2-3 рази на тиждень), в залежності від групи рухової активності та індивідуальної потреби.
За даний період було здійснено 20784 заходи по послузі догляд вдома.
Протягом року було здійснено оцінку потреб для 60 сімей безвісти зниклих військовослужбовців. Надано допомогу в отриманні витягу безвісти зниклого військовослужбовця для 10 сімей.